Veselá školička na škole v přírodě 2017 – den druhý

IMG_1492
24Květen 2017

I druhý den jsme přežili bez úhony, úrazu, ve zdraví a s radostí, adrenalinem a pohybem. A proto vám můžeme opět napsat pár řádků o tom, co jsme na letošní škole v přírodě zažili. V celém areálu outdoorového střediska je vyžití opravdu hodně, a tak jsme se těšili na to, co si pro nás naši instruktoři Lišák a Žirafa připraví. Hned po snídani jsme se vydali do areálu směrem k trampolínám. Ale pozor, ne ledajakým! Připevněni do sedacích popruhů, jsme se na trampolíně nechávali vypružit do nebeských výšin gumami, které byly nastaveny podle naší váhy. BUNGEE TRAMPOLÍNY byly prostě super. A kdo zrovna neskákal, procházel si malý „laňáček“, tedy mini lanové centrum, které slouží jako příprava a průprava na vysoko lanové centrum, které na nás čeká zítra. Po vydatném obědě jsem si chvilku odpočinuli a vydali se vstříc dalším dobrodružstvím. Čekaly nás hry a zábava v lese a potom lukostřelba. I když nám to moc nešlo, Lišáka jsme aspoň několikrát trefili a nezůstali jsme tak bez večeře. A po večeři pak přišel vrchol celého dne, velká MEGA PÁRTY, kde nechyběl pravý DJ, disco světla a davy tancujících, kteří jsou v areálu společně s námi. Pečlivě jsme si namalovali obličeje, připravili převleky a oblčení a taneční večer mohl začít. Bylo to super!

I dnes posíláme mnoho pozdravů a těšíme se, až vám zítra budeme vyprávět, co jsme opět prožili. Foto a video z dnešního dne máte připraveno ZDE.