Veselá školička posílá radost v krabicích

30Listopad 2018

Žáci naší Veselé školičky se zúčastnili velmi milého projektu. Na webu www.krabiceodbot.cz si žáci pozorně se svými pedagogy přečetli instrukce a pak to šlo ráz na ráz. Ve škole se začalo scházet plno prázdných krabic od bot, které se ale později začaly velmi rychle plnit. Do krabic jsme zabalili drobné hračky, různé dětské šperky, oblečení a mnoho dalšího. Každý tam dal kousek svého. A proč vlastně? Krabice po zabalení budou odvezeny na sběrné místo v Osíku u Litomyšle a poté už poputují k dětem, které neměly tolik štěstí v životě a mají to o mnoho těžší než naše děti. Tyto děti dostanou krabici pod Vánoční stromeček a bude to jejich jediný dárek. Takže my všichni věříme, že jim udělá opravdu velkou radost, protože my jsme měli radost z toho, kolik krabic se nám sešlo a kolik jsme jich odeslali!

Veselá školička na dálku potěší 54 dětí, které najdou pod stromečkem krabici s překvapením!