Známe jízdní řád školního roku

29Srpen 2017

Prázdniny jsou v posledním tažení, a to znamená, že na dveře už hlasitě klepe nový školní rok. V naší školičce to ale žilo celé léto, protože se rekonstruovala sociální zařízení na „staré“ budově naší školy. Všichni se tak můžeme těšit do nového tak, jako posledních několik let, kdy se vždy přes léto změnila k lepšímu určitá část naší školičky. V posledním týdnu prázdnin se již vše chystá na příchod našich žáčků. Proto již máme hotové rozvrhy hodin, na které se můžete podívat a případně si plánovat další zájmové kroužky.

Rozvrhy hodin naleznete v příslušné sekci našich webových stránek ZDE.

Nabídka zájmových kroužků na naší školičce je následující:

Kroužek keramiky – vždy v úterý 13 – 15 hod. Bude se vždy dělit na mladší a starší děti

Kroužek angličtiny pro nejmenší – určeno pro prvňáčky, vždy ve středu 13 – 13.30 hod.

Kroužek vaření – probíhá v rámci ŠD jednou za 14 dní, a to ve středu 15.30 – 17 hod.

Kroužek fléten – probíhá v rámci ŠD jednou za čtrnáct dní, a to ve středu 15.30 – 17 hod.

 

Úvodní schůzka pro rodiče se bude konat ve čtvrtek 7. 9. od 15.00 hod.

NEZAPOMEŇTE, DO ŠKOLY SE JDE AŽ V PONDĚLÍ 4. ZÁŘÍ. TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

IMG_7670 IMG_4122