Veselá školička na škole v přírodě 2017 – den první

DSC_3503
22Květen 2017

První den školy v přírodě, na kterou letos vyrazily druhá až pátá třída do Outdoorového centra v Březové, máme za sebou. Po dlouhé, ale pohodlné cestě autobusem, jsme se ubytovali ve velkém a nově opraveném domě. Celý areál nám připomíná slavnou kouzelnickou školu Bradavice, kde se učil Harry Potter. My však budeme celý týden prožívat jiný příběh, příběh Noemovy archy. V celém areálu je mnoho atrakcí, sportovního vyžití i adrenalinových aktivit a my se už teď těšíme, až všechno to dobrodružství vyzkoušíme a zažijeme. Dnes jsme se rozdělili do dvou družstev, ve kterých budeme soutěžit a vyzkoušeli jsme si první lanové průlezky a překážky. Poslušně hlásíme, že jsme všichni přežili bez úhony a šrámu na našich sportovně vypracovaných tělech.

 

Posíláme mnoho pozdravů a malou ochutnávku z našeho prvního dne, na kterou se můžete podívat ZDE